Світ

Tesla відкрила представництво в Індії

Компанія відкриє дослідницький центр і планує побудувати завод

В індійському штату Карнатака в січні була зареєстрована компанія Tesla Motors India and Energy Private Ltd, яка є місцевою дочірньою структурою «Тесли», повідомляє Asia Times Financial. Це представництво займеться організацією продажу автомобілів на території другої за чисельністю населеної країни світу, а також відкриє власний дослідницький центр, який займеться розробкою автомобілів.

Останнє, по всій видимості, було однією з умов з боку індійських властей для допуску Tesla на індійський ринок. Не виключено також, що відкриття представництва стало першим кроком на шляху до будівництва в Індії автомобільного заводу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Офіс Tesla буде відкритий в Бангалорі, столиці Карнатаки. Вибір локації обумовлений тим, що саме там влада Індії намагаються створити промисловий кластер з випуску електромобілів і батарей, а також зарядних станцій. У місті вже присутні деякі місцеві виробники, включаючи Mahindra Electric. У найближчі роки уряд Індії обіцяє виділити на допомогу таким інвесторам 4,6 мільярда доларів.

Видання стверджує, що це буде другий дослідний центр Tesla за межами США, маючи на увазі, що перший знаходиться при заводі в Шанхаї. Але строго кажучи у Tesla є невелике електро моторні конструкторські бюро в Афінах, а також готується до відкриття центр дизайну в Берліні.

Back to top button