Світ

Tesla в Китаї досягли рекордного рівня продажів

Минулого місяця американський автовиробник зміг реалізувати трохи більше 21,5 тис. машин Tesla Model 3, зібраних на шанхайському підприємстві марки.

У листопаді 2020 року компанія Tesla реалізувала в Піднебесній 21 604 електромобіля Tesla Model 3, які були зібрані на новій Gigafactory в Китаї. За даними Китайської асоціації автовиробників, це відразу на 78% більше в порівнянні з листопадом 2019 року і значно більше, ніж в попередні місяці. Середньомісячні показники продажів електрокарів Tesla в Китаї складають від 10 тис. до 12 тис. екземплярів моделі Model 3.

Відзначимо, що вперше з моменту початку виробництва на шанхайському підприємстві його потужності в жовтні перевищили 20 тис. електромобілів в місяць, що дозволило компанії почати експорт машин китайського виробництва в Європу. Перше судно з машинами прибуло в порт Зебрюгге 27 листопада. Відзначається, що корабель Toscana пришвартувався поруч з Grand Aurora, кораблем, на борту якого знаходилися оновлені Model 3 з заводу Tesla під Фремонт, США.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Електромобіль Tesla Model 3 користується в Китаї хорошим попитом. Він є другим по продажах після моделі Hongguang Mini вартістю 5 тис. доларів.


Back to top button