Читацький зал

Tesla Roadster з’явиться в 2023 році. Але це не точно

На даний момент пройшло вже 4 роки з моменту першого подання моделі, але, по всій видимості, не готовий навіть ходовий прототип

Американська Tesla не поспішає запускати у виробництво гіперкар Roadster. Деякий час седан Model S Plaid залишиться найшвидшим автомобілем марки.

Як зазначив у своєму зверненні Ілон Маск, 2021-й став роком божевільного дефіциту напівпровідників і логістичних проблем, тому не мало значення скільки новинок змогли б підготувати в компанії, якщо їх неможливо зібрати і доставити.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На думку боса бренду, 2022 рік має стати куди більш спокійним. Саме з цієї причини з дебютом затрималась вантажівка Semi і пікап Cybertruck. Маск сподівається, що до того буде подолано дефіцит і вирішені основні логістичні проблеми.

Проте, подолання нестачі чіпів в наступному році всього лише припущення, яке зовсім не обов’язково виявиться вірним. Виробники роблять все можливе, щоб подолати цю проблему, однак виходить не завжди успішно. Ілон Маск не виключає, що якщо ситуація не покращиться, то їм доведеться і далі переносити терміни виходу нових моделей, і він не вважає цю ситуацію якийсь драмою.

Back to top button