НовиниСвіт

Tesla припиняє виробництво в Нідерландах

Компанія Tesla закриває підприємство в Нідерландах. Про це повідомляє нідерландський сайт NU.

В Нідерландах знаходиться невелике підприємство Tesla. Воно вважається першим заводом компанії в Європі. Тут збирають електромобілі з 2015 року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Це не завод повного циклу, а скоріше автоскладальне підприємство, де є свій дослідницький центр і полігон для випробувань. Повідомляється, що зовсім скоро у Tesla не буде необхідності у цьому підприємстві.

У Нідерландах збирають Model S і Model X, які привозили з США. На заводі їх приводили у відповідність до європейських стандартів. Наприклад, обладнували необхідним світловим обладнанням.

Після доопрацювань з боку Tesla необхідність у додатковій збірці відпала.

Очікується, що вже в листопаді в Нідерланди доставлять рестайлінгові Model S і Model X. Це означає, що завод повинен припинити роботу до цього часу.

На підприємстві працюють близько 500 людей. І тільки п’ята частина з них займається безпосередньо складанням електромобілів. У Tesla кажуть, що постараються знайти цим людям іншу роботу, хоча про повне закриття підприємства мови поки в жодному разі не йде. Можливо, його перепрофілюють на випуск якоїсь іншої продукції. Ймовірно, його переобладнають під дослідження.

У Tesla є ще одне підприємство в Нідерландах. Там, зокрема, є цех, в якому автомобілі фарбують, а також є склад і так званий центр відновлення, де старі і вживані деталі відновлюють до стану нових.

Source
Главком
Back to top button