НовиниСвіт

Tesla пригальмувала проекти в Китаї через політичні проблеми

Американський виробник електромобілів Tesla згортає покупку додаткової ділянки під фабрику під Шанхаєм, повідомляє Reuters. В якості причини джерела називають невизначеність у контексті зростаючої напруженості у відносинах між США і Китаєм.

Встановлені США мита в розмірі 25% на електромобілі з Китаю змусили компанію Ілона Маска обмежити частку виробництва, яка припадає на КНР, розповіли джерела агентства. До сих пір Tesla планувала експортувати вироблені в Шанхаї Model 3 на інші ринки, в тому числі американський.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На премаркеті акції компанії впали на 3,6%, але частково це результат широкого розпродажу акцій техсектора.

Як пише Reuters, Tesla ніколи не повідомляла про плани придбати додаткову ділянку для розширення заводу. Площа нинішньої території становить 200 акрів. Йшлося про покупку земельної ділянки, яка буде майже вдвічі менше, для нарощування виробничих потужностей – на 200-300 тисяч електромобілів, уточнюють співрозмовники агентства.

Незважаючи на зростання прибутку і виручки, квартальний звіт Tesla не вразив інвесторів. Справа в тому, що компанія не поліпшила прогноз по продажах в 2021 році, залишивши метою 50% -ве зростання рік до року.

Source
mediavektor.org
Back to top button