НовиниСвіт

Tesla просить збільшити штрафи для неекологічних автовиробників

Tesla Inc тисне на адміністрацію президента Джо Байдена і апеляційний суд США, щоб вони швидко збільшили цивільні штрафи для автовиробників, які не дотримуються вимог щодо економії палива.

Виробник електромобілів Tesla продає кредити іншим автовиробникам, щоб допомогти їм відповідати державним вимогам до викидів від транспортних засобів, і заявляє, що ці кредити менш цінні через зміни в правилах, внесених адміністрацією колишнього президента Дональда Трампа. В результаті чого компанії довелося провести переговори з Національним інститутом безпеки дорожнього руху. 18 серпня NHTSA випустило повідомлення, в якому говорилося, що воно може накласти більш високі штрафи за попередні модельні роки для автовиробників, які не дотримуються вимог до паливної ефективності, але спочатку розгляне громадські коментарі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Автовиробники попередили, що штрафи можуть коштувати їм не менше 1 мільярда доларів на рік як за недотримання правил, так і в результаті подорожчання кредитів, що купуються ними у інших автовиробників для відповідності вимогам.

В останні дні в січні адміністрація Трампа відклала прийняття постанови 2016 року, яка більш ніж удвічі збільшила штрафи для автовиробників, які не дотримуються корпоративних вимог середньої економії палива (CAFE). В урядовому листі йдеться, що Tesla запропонував NHTSA негайно відкликати рішення Трампа, заявивши, що вони «створюють постійну невизначеність в інвестиціях і транзакціях в галузі, і будь-які затримки будуть продовжувати чинити шкідливий вплив на кредитний ринок до тих пір, поки проблема не буде вирішена». У ньому також додано, що Tesla вважає, що «будь-які затримки, як і раніше будуть мати згубні наслідки для кредитного ринку».

27 серпня компанія Tesla знову звернулася до Другого окружного апеляційного суду США з проханням швидко відновити більш суворі міри покарання. У квітні суд відхилив запит Tesla про негайні дії до розгляду NHTSA.

Група, яка представляє великих автовиробників, включаючи General Motors, Toyota Motor, Ford Motor і Volkswagen, звернулася до суду з проханням відхилити клопотання Tesla. При колишньому президенті Бараку Обамі вищі штрафи повинні були почати діяти з 2019 модельного року, але Трамп встановив новий термін – 2022 рік.

Source
speedme.ru
Back to top button