Новини

Tesla потроїла свої прибутки у третьому кварталі

У третьому кварталі компанія заробила 331 млн доларів

Компанія Tesla відзвітувала перед акціонерами про фінансові результати за третій квартал цього року. Це вже п’ятий квартал поспіль, який компанія Ілона Маска завершує з прибутком.

За три місяці рекордних продажів Tesla заробила 331 млн доларів. Це на 218%, тобто більш ніж в три рази більше, ніж у другому кварталі цього року, коли Tesla стала одним з небагатьох автовиробників в світі, хто взагалі в дні пандемії зміг щось заробити. У порівнянні з тим же періодом минулого року прибуток «Тесли» зросла на 131%.

Tesla потроїла свої прибутки у третьому кварталі

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Аналітики очікували прибутку від «Тесли», але недооцінили її розміри. Так, консолідований прогноз припускав прибуток в розмірі від 55 до 67 центів на акцію, а компанія заробила 76 центів на акцію.

Виручка автоконцерну також перевищила очікування аналітиків. За три місяці Tesla отримала 8,7 мільярда доларів проти очікуваних 8,4 млрд.

Успіх «Тесли» пояснюється в першу чергу рекордними продажами електромобілів, які за три місяці склали без малого 140 тисяч штук. Ілон Маск підтвердив інвесторам, що компанія планує до кінця року продати 500 тисяч машин, що означає, що в останньому кварталі Tesla повинна буде передати клієнтам не менше 180 тисяч електромобілів.

Back to top button