Новини

Tesla побудує завод в Китаї

Керівник заснованої в 2003 американської компанії Tesla Ілон Маск веде переговори по організації складання електрокарів на території Китаю. Переговори ведуться з владою Шанхаю, які готові надати майданчик для зведення заводу Tesla в одній з особливих фінансових зон. За останніми даними Bloomberg, є всі підстави вважати, що цю угоду про будівництво буде укладено. Передбачається, що договір буде підписаний вже на цьому тижні.

Проект контракту передбачає формування спільного підприємства за участю Tesla і як мінімум однієї китайської компанії.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Завод планується розташувати в шанхайському районі Лінганг. Хто буде партнером Tesla, на цей момент не повідомляється, виробник ніяких коментарів з приводу майбутньої угоди не дає.

Bloomberg відзначає, що угода дасть можливість Tesla продавати свої електрокари в Китайській республіці без сплати тарифу в 25%. Автомобіль буде оснащуватися 435-сильним електричним агрегатом.

Відзначимо, за результатами попереднього року північноамериканська компанія заробила на ринку КНР понад 1 млрд доларів.

Bloomberg відзначає, що КНР назвав виробництво автомобілів, що працюють на альтернативних джерелах енергії, стратегічною багатообіцяючою галуззю, і хоче в наступному десятилітті збільшити щорічні продажі гібридних і електричних авто в 10 разів.


Back to top button