Технології

Tesla показала один з найпотужніших в світі суперкомп’ютерів

Новий суперкомп'ютер буде навчати штучний інтелект

Tesla представила новий суперкомп’ютер, який вже є одним з п’яти найпотужніших в світі, повідомляє electrek.com

Природно на цій супермашині фахівці не зупиняться. Нині представлений агрегат є перехідним варіантом до прийдешнього Tesla Dojo. Це пов’язано з політикою компанії, яка за останні кілька років особливу увагу приділяє шліфовці програмного забезпечення і збільшення обчислювальних потужностей як на автомобілях, так і на підприємствах.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Більш того, особливо хвалебні відгуки про IT-технологіях бренду виходять навіть від прямих конкурентів Tesla.

Нині представлена ​​версія буде навчати нейронні мережі, які відповідають за автопілот в автомобілях Tesla. Більш відповідальних завдань для нього поки що не передбачено.

Ілон Маск вже давно дратував публіку проектом Tesla Dojo, що здатний виконувати квінтильйон операцій в секунду. Це відповідає показнику в 1 тисячу петафлопс, роблячи суперкомп’ютер одним з найпотужніших в світі.

Робота над Dojo триває вже кілька років і має завершитися до кінця цього року. Зрозуміло, що на шляху до готового продукту створюються і інші цілком робочі суперкомп’ютери. Строго кажучи, новий комп’ютер є вже третім за рахунком.

За словами головного інженера Tesla AI, новий ЕОМ є п’ятим за потужністю в світі, але це далеко не межа, адже готовий Dojo перевершить і цей результат, ставши найкращою машиною для автоматичного оброблення для навчання нейронних мереж. Більш того, відзначається, що в кінцевому підсумку все суперкомп’ютери Tesla можуть стати доступними і для тестування своїх нейронних мереж іншими виробниками.

Back to top button