НовиниСвіт

Tesla подала в суд на адміністрацію Дональда Трампа

Автовиробник вимагаємо скасувати підвищені тарифи на китайські автокомплектуючих і повернути вже сплачені гроші

Компанія Tesla звернулася в Американський суд по питанням міжнародної торгівлі, який розташований в Нью-Йорку, з вимогою визнати незаконним рішення адміністрації президента Дональда Трампа про введення підвищених тарифів на ввезення комплектуючих з Китаю. Tesla хоче добитися не просто скасування цих тарифів, а й повернення вже сплачених грошей, пише Bloomberg.

У рамках проведеної Трампом торгової війни з Китаєм, Tesla виявилася постраждалою в першу чергу в тому, що влада КНР різко підняли митні збори на ввезення автомобілів в свою країну. Однак з запуском Гігафабрики в Шанхаї ця проблема виявилася вирішена. Нагадаємо, що завод Tesla в Китаї став першим автомобільним підприємством в Піднебесній, яке на 100% належить іноземцям.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Тепер Tesla має намір домогтися скасування мит і з боку США. Автовиробник вважає, що прийняті Трампом заходи шкодять не стільки Китаю, скільки виробництву електромобілів в самій Америці.

Зараз з КНР на завод «Тесли» в Каліфорнії поставляються бортові комп’ютери і дисплеї для седанів Model 3. При цьому автомобілі Tesla в цілому володіють найбільшим рівнем локалізації серед всіх машин, вироблених в США.


Back to top button