Новини

Tesla залишається в мінусі

Минулий квартал закінчився для Tesla Motors збитком в $293 млн. Такий результат виявився драматичніше, ніж попередній прогноз аналітиків.

Але, не дивлячись на це, в компанії Ілона Маска запевняють, що найгірше вже позаду і що в другому півріччі Tesla поставить на ринок 50 тис. автомобілів Model S і Model X. Також в компанії нагадали про перспективи пов’язані з виробництвом в США батарей для електомобілів, котрі сьогодні імпортуються з Азії. Мається на увазі будівництво Gigafactory в Неваді – заводу з виробництва літій-іонних акумуляторів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Однак така заява на тлі зривів планів, в минулому кварталі було випущено лише 18 345 автомобілів, не викликає особливого оптимізму у інвесторів. Один з банків вже припинив фінансування Tesla, пояснивши це тим, що вичерпав закладені під проект ліміти.

Чи зможе Tesla з модного демонстратора інновації стати повноцінним гравцем в світовому автопромі покаже час. А поки що основою високої капіталізації компанії є нові технології та очікування альянсу з володарем серйозних для лідерства в автопромі ресурсів.


Back to top button