МоделіСвітЧитацький зал

Tesla оновила Model S та додала важливу функцію

Tesla розпочала виробництво оновленої Model S більше шести місяців тому, і флагманський електромобіль поставляється з оновленим інтер’єром, оновленим зовнішнім виглядом та оновленою силовою установкою. Але що дивно, близько місяця тому американська компанія почала випробування нових прототипів моделі, не згадавши, що вона ще готує.

Тепер стало ясно, що Tesla Model S отримує додаткове оновлення для поточного модельного року, що стосується деяких деталей зовнішності, а також дуже важливе технологічне поліпшення. Після нового оновлення седан отримав абсолютно нові передні і задні ліхтарі, а також невелика зміна оформлення задньої частини, в стилі більш компактної Model 3.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Представлена ​​оновлена ​​модель призначена для ринку Таїланду, обзавівшись зарядним портом CSS, який тепер стане стандартним для моделі, а також для кросовера Model X для ринків за межами США. Це важливо, оскільки з цією системою автомобілі американської компанії можуть легко заряджатися на інших зарядних станціях, крім мережі Supercharger.

Більше інформації про новинки в нашому Телеграм каналі

Tesla оновила Model S та додала важливу функцію

Електромобілі Model 3 вже деякий час можуть заряджатися через CSS, тоді як флагман цей тип зарядного пристрою був необов’язковим. А після того, як Tesla відкрила станції для інших електромобілів, її власні зарядні пристрої в Європі перейшли на цей стандарт. Так що користь буде двоякою.

Важливо відзначити, що американський виробник має звичку робити різні оновлення електромобілів для різних ринків. Таким чином, у деяких місцях Tesla Model S може не отримати новий дизайн фар або це може статися на більш пізньому етапі.

Але джерело компанії підтвердило, що новий тип зарядного порту з’явиться скрізь, а нові ліхтарі призначені для всіх міжнародних ринків, включаючи європейський.

Back to top button