Світ

Tesla офіційно в’їхала на ринок Туреччини

Минулого року Tesla відвантажила 936 тисяч автомобілів по всьому світу, що на 87% більше, ніж у 2020 році. Сполучені Штати та Китай залишаються найбільшими ринками для компанії, але велика кількість населення допоможе збільшити продажі цього року. Це Туреччина, куди офіційно в’їжджають американці із представництвом.

Виробник електромобілів призначив Кемаля Геджера, засновника E-Garaj, який імпортує в країну Tesla та інші екологічно чисті автомобілі своїм менеджером у Туреччині. Гейгер є також творцем першого спеціалізованого локального сайту, присвяченого електромобілям американського виробника. Також він очолював турецьке відділення Lufthansa.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Поряд зі своїм офіційним представництвом у Туреччині Tesla також активізує розвиток мережі зарядних станцій Supercharger у країні, а також по всьому Балканському півострові. Компанія вже збудувала швидкісні станції в Болгарії, Сербії, Румунії та інших країнах регіону, і найближчим часом очікуються нові локації.

Минулого 2021 року в Туреччині було продано 4000 електромобілів у порівнянні з 1600 у 2020 році. За оцінками, нині країни зареєстровано від 7000 до 8000 електромобілів. Очікується, що офіційний запуск Tesla на місцевому ринку підвищить попит у країні, хоча очікування компанії щодо розміру конверсій поки що не оголошено.

В даний час автомобілі, що продаються на турецькому ринку, покладаються виключно на двигуни внутрішнього згоряння. Найбільш затребуваним автомобілем серед сусідів є Fiat Egea, відомий у нашій країні як Tipo, за ним ідуть Toyota Corolla та Renault Clio. Усі три бестселери виготовляються на місцевих заводах, а нещодавно в країні з’явився свій «національний» виробник в особі TOGG, який планує запустити кілька електричних моделей.

Back to top button