Моделі

Tesla офіційно представив рестайлінговий варіант Model 3

Компанія Tesla офіційно представила оновлену версію седана Model 3. Всі чутки про можливі нововведення виявилися правдою. Більш того, виробник зумів істотно поліпшити запас ходу машини.

Зовні новинку можна дізнатися в першу чергу по відсутності хромованих деталей, новим колісним дискам і ліхтарям. В інтер’єрі з’явилася нова центральна консоль і нове рульове колесо з металевими вставками в оформленні та незалежно включаються підігрівом.

Tesla офіційно представив рестайлінговий варіант Model 3

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Покупці зможуть оцінити електропривод кришки багажника і подвійне бічне скло, які забезпечують суттєво кращу шумоізоляцію. Головним же технічним нововведенням є відмова від традиційної електричної печі на користь теплового насоса, який витрачає на обігрів салону в кілька разів менше електроенергії.

Tesla офіційно представив рестайлінговий варіант Model 3

Тепловий насос став однією з декількох заходів, спрямованих на підвищення ефективності автомобіля.

Версія Long Range Dual Motor додала більше 50 кілометрів в запасі ходу на одному заряді і тепер може проїжджати до 568 кілометрів, виміряних по самих суворих методик EPA. Додали і інші версії, в середньому на 20-25 кілометрів. У компанії не розкривають, як саме вдалося цього досягти, але ми можемо припустити, що крім теплового насоса на користь пішла і модернізація акумуляторів Panasonic, які при тих же розмірах стали вміщати більше енергії.

Поліпшилася і динаміка седана. Найпотужніша версія Performance тепер розганяється до 60 миль в годину (96 км / год) за 3,1 секунди – на одну десяту швидше, ніж раніше.

Tesla офіційно представив рестайлінговий варіант Model 3

Tesla вже запустила виробництво оновленої версії, однак всі зроблені в Каліфорнії машини були спрямовані за океан, щоб забезпечити рівномірний старт продажів по всьому світу. Для ринку Північної Америки седани стали робити тільки зараз.


Back to top button