ДайджестНовиниСвіт

Tesla могла б померти без Ілона Маска

На судових слуханнях у справі про придбання SolarCity, яку Tesla купила у 2016 році, Ілон Маск заявив, що компанія «померла» б, якби він не обіймав свою посаду.

Цього разу позов подали акціонери Tesla – пенсійні фонди та фонди, що управляють активами. За їхньою версією, Маск чинив тиск на раду директорів компанії, з метою придбання Теслою SolarCity за 2,6 мільярда доларів. Тоді Маску належало приблизно по 22 відсотки в обох компаніях. При цьому SolarCity була заснована його родичами, і позивачі не виключають, що угода була спрямована на те, щоб врятувати інвестиції Маска в цій компанії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Виступаючи в суді, Ілон Маск заявив, що «дуже намагався не бути главою Tesla», але йому «довелося, інакше, чесно кажучи, Tesla б померла». Він також повідомив, що угодою з SolarCity займалася рада директорів, а він не був членом комітету, який обговорював умови покупки.

Позивачі, які вважають, що Маск в силу своїх зв’язків з радою директорів Tesla виступає контролюючим акціонером всупереч міноритарної частки у власності, домагаються того, щоб він відшкодував компанії витрати по угоді.

 

Source
Reuters
Back to top button