Технології

Tesla Model S Plaid розігналася від 0 до 282 км/год за 17 секунд (Відео)

З додаванням Track Mode седан Tesla Model S Plaid збільшив максимальну швидкість з 262 до 282 км/год. Він вносить низку покращень до електронного уряду, налаштованих на максимальну продуктивність. І завдяки ній Model S Plaid має стати найшвидшим седаном на планеті.

Однак максимальна швидкість дуже відносна, і дуже важливим є час, за який вона буде досягнута. Відео, зняте командою Carmine’s Import Service, спрямоване на те, щоб досягти максимуму в найкоротші терміни.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В даному випадку тест проводився на бетонній трасі, і результати справді вражають. Справа в тому, що дані системи GPS відрізняються від даних комп’ютера автомобіля, але це абсолютно нормально. Так, Model S Plaid вдається розвинути максимальну швидкість 276,65 км/год лише за 17,1 секунди. Прилади самого автомобіля повідомляють про трохи більше значення – 280,3 км/год.

Тест проводився за температури зовнішнього повітря близько 5 градусів Цельсія, а седан оснащений шинами Michelin 4S, накачаними до 2,8 бар. Зважаючи на все, система управління запуском не активована. Натомість команда обрала режим Track, який має трохи менше прискорення, але дозволяє автомобілю розвивати максимальну швидкість 282 км/год.

Back to top button