Новини

Tesla Model 3 ставить рекорди в Норвегії

На частку електромобілів припало більше половини продажів автомобілів в Норвегії в березні після рекордної реєстрації седана Tesla Model 3, пише Укравтопром.

Минулого місяця кількість зареєстрованих електромобілів зросла до 58,4% від загального обсягу продажів на ринку, згідно з даними, опублікованими Норвезькою дорожньою федерацією.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

З 5315 новими зареєстрованими автомобілями на частку Tesla Model 3 припало 29% продажів нових автомобілів. Це побило попередній рекорд, який тримав Nissan Leaf (2172 авто).

У розрахунку на одного жителя Норвегія вже має більше електромобілів, ніж будь-який інший світовий ринок, завдяки щедрим стимулам, які звільняють автомобілі на батареях від податків, що стягуються з дизельних і бензинових автомобілів. Влада Норвегії планує повністю припинити продажі автомобілів, що працюють на традиційних двигунах внутрішнього згоряння, до 2025 року.

У 2018 році продажі електромобілів в Норвегії зросли до рекордної частки ринку в 31,2%, значно випередивши будь-яку іншу країну, і при цьому покупцям доводилося чекати свої машини, поки виробники щосили намагалися не відставати від попиту.

Компанія нарощує поставки Model 3, більш доступної, ніж попередні моделі, на свій четвертий за величиною ринок в світі.

Частка електромобілів в нових реєстраціях також досягла рекордної позначки в першому кварталі в цілому, склавши 48 відсотків, за даними Норвезької асоціації електромобілів. Експерти очікують, що ця частка залишиться на рівні 50 відсотків в 2019 році.


Back to top button