Tesla і Panasonic будуватиме акумуляторний завод

Американський виробник електрокарів Tesla і японська корпорація Panasonic підписали угоду про спільне будівництво на території США заводу під назвою Gigafactory. Нова виробнича площадка займеться випуском акумуляторів для автомобілів Tesla. На сьогодні, попередня оцінка спільного проекту становить близько п’яти мільярдів доларів США. Ищите недорогой интернет магазин женской одежды ? Вы его нашли! Женский интернет магазин STok STYLE идеальный для он-лайн покупок одежды.

На першому етапі корпорація Panasonic розраховує вкласти в проект близько 190-290 мільйонів доларів, а надалі збільшити свою участь до мільярда доларів. В той же час Tesla готова витратити на будівництво заводу близько двох мільярдів доларів. Решту суми мають внести партнери і постачальники американської компанії, які також беруть участь у проекті.

Передбачається, що виробничі потужності Gigafactory зможуть щорічно забезпечувати комплектацію акумуляторами до 500 тисяч електокаров. Саме таку кількість автомобілів під брендом Tesla планується виробляти до 2020 року.

За матеріалами USA Today