НовиниСвіт

Tesla готує до запуску новий завод у Німеччині

Компанія Tesla готує до запуску новий завод у Бранденбурзі (Німеччина), з конвеєра сходять перші автомобілі. Тим не менш, уряд федеральної землі все ще не поспішає зі схваленням заводу. Про це повідомив німецький журнал SPIEGEL 29 листопада.

Завод американської автомобілебудівної компанії Tesla у Грюнхайді ось-ось розпочне роботу. За повідомленням компанії, Tesla отримала необхідні дозволи та вже зробила кілька тестових електромобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Генеральний директор Tesla Ілон Маск сподівається, що перші автомобілі з’їдуть з конвеєра цього року. За його словами, на заводі Gigafactory вже виготовлено п’ять Model Y. З початку січня 2022 компанія має намір виробляти 1000 одиниць на тиждень, а в середині року виробництво значно розшириться. На першому етапі планується випуск до 500 000 автомобілів на рік, при цьому персонал налічуватиме понад 12 000 співробітників.

Якщо виробництво розпочнеться цього року, перші серійні автомобілі Model Y вийдуть із заводу майже на шість місяців пізніше, ніж планувалося спочатку. Старт було відкладено через відсутність екологічних дозволів. Захисники довкілля та місцеві жителі побоюються, що завод матиме негативні наслідки для довкілля.

2022 має стати роком прориву в масовому виробництві Tesla з розширенням виробництва в Грюнхайді і запуском нового заводу в Остіні (штат Техас). За деякими оцінками, у 2022 році Tesla може досягти продажу в 1,3 мільйона одиниць.

Source
regnum.ru
Back to top button