Світ

Тепер і на суші: фура з написом Evergreen перегородила дорогу в Китаї

Вантажівка зупинилася під кутом 45 градусів, як і судно, заблокували Суецький канал

У китайській соціальній мережі Weibo з’явилися знімки з величезною фурою, що перегородила швидкісну автомагістраль в минулі вихідні. За дивним збігом вона транспортувала контейнер компанії Evergreen, судно якої заблокувало Суецький канал 23 березня.

ДТП сталося вранці 27 березня на швидкісній автомагістралі недалеко від Нанкіна на сході Китаю, повідомляє China Times. На фотографіях з дорожньої камери, які швидко стали вірусними, видно фура, яка стала поперек дороги під кутом 45 градусів і величезна пробка за нею. Однак, на відміну від каналу, перед яким вишикувалася черга із сотень суден, дорога виявилася не повністю перекрита: невеликих автомобілів все ж вдавалося вибратися із затору.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Судячи з кадрів, кабіна тягача виявилася сильно пошкоджена. Що послужило причиною аварії і чи постраждав водій вантажівки, невідомо.

Незважаючи на велику напис Evergreen, тягач не належить тайванській компанії, повідомляють китайські ЗМІ. У відповідь на інформацію про дивну ДТП її представники зазначили, що Evergreen Marine Corp. не займається перевезеннями на суші і відповідає лише за морську логістику. За їх словами, фура – власність іншій компанії, яка використовує контейнер Evergreen для транспортування свого вантажу.

Контейнеровоз Ever Given компанії Evergreen застряг в Суецькому каналі 23 березня, повністю заблокувавши рух. Вранці 29 березня стало відомо, що судно вдалося частково зняти з мілини за допомогою буксирів, і тепер він чекає припливу.

Back to top button