РетроЧитацький зал

Таємну колекцію 88-річних Plymouth пустять з молотка

Виявити ретро-автомобілі вдалося тільки після смерті власника

На аукціоні класичних автомобілів VanDerBrink в США виставлять на продаж величезну колекцію ретро-автомобілів, зібрану американським банкіром Полом Едер. У колекції, яку чоловік поповнював багато років в таємниці від всіх, є по-справжньому унікальні моделі.

Захоплюватися класичними автомобілями Пол Едер почав кілька десятиліть тому. Однак для його родичів, хобі банкіра виявилося справжнім відкриттям. Виявити десятки унікальних ретро-машин вдалося тільки після смерті власника в приміщеннях колишнього соляного родовища.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У таємній колекції виявили 14 моделей Plymouth 1932 року випуску. Серед улюбленої марки колекціонера є дуже рідкісні екземпляри. Наприклад, чоловік володів чотирьохдверним кабріолетом Phaeton, яких існувало всього 259 примірників. Крім того, в гаражі виявили один з шести коли-небудь створених праворульних «Плімутов», п’ять класичних родстерів, тривісне купе і навіть автомобіль, що належав посольству Південної Африки.

Таємну колекцію 88-річних Plymouth пустять з молотка

Крім Plymouth, ретро-колекція включає в себе 50-річні репліки Auburn Boattail Speedster і Cord Roadster, а також чотири DeSoto 60-х років і 68-річний Dodge. Наймолодшими екземплярами колекціонера є Mercedes 280cSE початку 70-х років і фургон-автовоз Chevrolet 1984 року випуску.

Судячи із представлених фотографій, величезна колекція банкіра включає як ідеально збережені автомобілі, так і екземпляри, які потребують серйозної реставрації. Більшість моделей довгий час простояли без руху в приміщенні, тому покриті товстим шаром пилу. Аукціон відбудеться 14 листопада, в процесі якого кожен унікальний ретро-автомобіль можна буде придбати окремо.

Back to top button