Suzuki побудує завод в Гані

Японська автомобільна компанія Suzuki Motors Corporation оголосила про намір створити складальний завод в Гані, щоб почати виробництво автомобілів Suzuki для насичення зростаючого африканського ринку, повідомляє Укравтопром.

Генеральний директор автомобільного департаменту Suzuki Motors по Близькому Сходу і Африці пан Коїті Сузукі під час візиту в Гану в своїй заяві повідомив, що пропонований складальний завод стане спільним партнерством між Suzuki, CFAO і корпорацією Toyota Tsusho. Він також вказав, що партнерство буде прагнути повторити історію успіху виробництва автомобілів Suzuki в Індії, де виробництво почалося в 1983 році, а зараз компанія має 50,30% частки ринку автомобілів в Індії.

Президент Гани Акуфо-Аддо зазначив, що його адміністрація «зацікавлена в розвитку динамічної автомобільної промисловості в Гані». Він закликав до швидкого відстеження триваючих дискусій між Suzuki, його партнерами і Міністерством торгівлі і промисловості, щоб забезпечити якнайшвидше досягнення головної мети виробництва доступних автомобілів Suzuki в Гані.

За матеріалами: ghanagrio.com