Читацький зал

Судно, яке перевозило 4000 нових автомобілів VW Group затонуло неподалік Азорських островів

Вантажне судно Felicity Ace, яке перевозило 4000 нових автомобілів VW Group з Європи до Північної Америки, зрештою затонуло неподалік Азорських островів, повідомляє Automotive News Europe.

Судно спалахнуло 16 лютого, екіпаж із 22 людей було евакуйовано. Рятувальна операція продовжилася спробами Felicity Ace відбуксирувати до найближчого порту.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Проте вчора вранці через сильний шторм у цьому районі корабель ліг на правий борт при крені 45 градусів і трохи пізніше затонув за 400 км від Азорських островів. На місце прибули кілька рятувальних судів, екіпажі яких продовжують слідкувати за ситуацією.

Судно перевозило нові автомобілі Volkswagen, Lamborghini, Porsche, Bentley та Audi, багато з яких згоріли під час пожежі. Через акумулятори електромобілів, що горять, рятувальники не змогли впоратися з полум’ям, і Felicity Ace опинився на дні океану.

Загальна вартість затонулих автомобілів становить близько 401 мільйон доларів, і німецький виробник вже повідомив своїх клієнтів у США про те, що замовлені автомобілі вони не отримають. Збитки покриє страховик, але VW Group доведеться заплатити за порятунок.

Back to top button