Створення СП з виробництва електромобілів обговорюється компаніями FIAT CHRYSLER і FOXCONN

Найбільший в світі виробник електроніки за контрактами тайванська Foxconn Technology Group веде переговори про створення спільного підприємства з виробництва електромобілів з італо-американським автомобілебудівним концерном Fiat Chrysler Automobiles NV.

Діяльність СП спочатку буде сфокусована на китайському ринку, говориться в повідомленні FCA. Крім електромобілів, воно буде розвивати системи підключення автомобілів до інтернету.

“Сторони перебувають в процесі підписання попередньої угоди, яка буде основою для подальших обговорень, спрямованих на досягнення фінальних зобов’язальних угод в найближчі кілька місяців”, – додали в FCA.

Foxconn намагається розширити сферу своєї діяльності і збільшити прибуток, пише The Wall Street Journal. Компанія є основним збирачем смартфонів iPhone, продажі яких сповільнюються через зростаючу конкуренцію з боку китайських брендів і збільшення терміну користування смартфонами.

У листопаді голова Foxconn Лю Янг під час телефонної конференції з інвесторами заявив, що сектор електромобілів є одним з напрямків, яке компанія має намір розвивати для забезпечення свого зростання.

Співпраця з Foxconn буде сприяти прагненню FCA продавати електромобілі в Китаї. Найбільші світові автовиробники інвестують у виробництво електромобілів в КНР, щоб дотримуватися встановлених урядом стандартів. FCA, яка інвестувала в цей сектор менше своїх конкурентів, відчуває тиск у зв’язку з посиленням норм викидів вуглекислого газу в Китаї і Європі.

Джерело: traders-union.ru