Новини

Створена нова батарея для електромобілів, характеристики вражають

Австралійська компанія Brighsun New Energy заявила про готовність почати промислові випробування літій-сірчаних акумуляторів, розробка яких велася останні вісім років. Щільність зберігання енергії в таких батареях перевищує стандарти літій-іонних джерел струму в п’ять-вісім разів, що в перспективі дозволить створити електромобілі, які проїжджатимуть на одному заряді близько 2 тис. кілометрів.

Незалежні дослідження показали, що батарея Brighsun зберігає 91 відсоток початкової ємності після 1700 циклів перезарядки струмом 2C (повна зарядка/розрядка за 30 хвилин). Це означає, що зниження продуктивності за цикл становить всього 0,01%.

Навіть при більш агресивній швидкості 5С (будучи повністю зарядженою/розрядженою за 12,5 хвилин), Li-S батарея Brighsun зберігає 74% своєї початкової ємності після 1000 циклів (зниження ємності за цикл 0,026%).

Brighsun в даний час обговорює з потенційними інвесторами великомасштабне пробне виробництво Li-S акумуляторів. Очікується, що процес розробки великомасштабного виробництва буде завершено до кінця цього року, після чого почнеться масове виробництво Li-S акумуляторів.

Очікується, що новий енергозберігаючий літій-іонний акумулятор Brighsun прискорить використання електромобілів в усьому світі, чому сприяють радикально поліпшені характеристики при роботі від однієї зарядки, низька вартість і тривалий термін служби.

Як заявляють в Компанії, батареї Li-S також можуть стати найбільш перспективною системою зберігання енергії для майбутніх залізниць, судів і авіакомпаній.

За матеріалами: New Mobility

Show More
Back to top button