Новини

Столичне Автошоу 2016

У Києві в період з 28 по 29 травня на території найбільшого в Україні дилерського центру – “Автоцентр на Столичному” відбудеться щорічне Столичне АВТО Шоу, яке проводить Українська Автомобільна Корпорація.

Цього року організатори автошоу запропонують своїм гостям відвідати безліч заходів, в тому числі презентації автомобільних новинок від провідних українських та зарубіжних виробників, таких як ZAZ Slavuta nova, оновлена ZAZ Forza, ZAZ c ГБО, ZAZ Vida фургон, модифіковані під вимоги поліції і МОЗ автомобілі Chevrolet Cruze, Chevrolet Captiva, Opel Astra та інш.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Підготовлено експозиції автомобілів виробництва ПАТ “ЗАЗ”, які призначені для надання невідкладної медичної допомоги та перевезення медпрацівників і пацієнтів, а також поліцейські модифікації, які пройшли адаптацію до виконання завдань з охорони громадського порядку.

Крім цього організатори обіцяють насичену розважальну програму за участю відомих музичних колективів, автопікнік, мотофестиваль, картинг, автопейнтбол та багато іншого, що дозволить залишити незабутні враження від Столичного Автошоу 2016.

Адреса Автошоу: м.Київ, Столичне шосе, 90.


Back to top button