Новини

Вартість січневого імпорту автомобілів склала більше 176 мільйонів доларів США

За офіційними даними, що має у розпорядженні асоціація “Укравтопром”, в січні поточного року в Україну було завезено 10 191 од. автотранспортної техніки на суму 176,1 млн. дол.США. Найбільшу частину автоімпорту склали легкові автомобілі – 7 207 шт. Митна вартість місячного імпорту легкових автомобілів становила 143,9 млн. дол.США.

Більше половини (3 943 шт.) від загального імпорту легкових авто було забезпечено поставками з країн Євросоюзу. Митниця оцінила євроімпорт в 78,3 млн. дол. США.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Чверть січневого імпорту легкових автомобілів припала на азіатські країни. Закупівля автомобілів в Азії обійшлася в 37,2 млн. дол. США.

Поставки з СНД склали близько 10% імпорту легкових автомобілів, і були оцінені митницею в 7,2 млн. дол. США.

Комерційних і спец. автомобілів в перший місяць 2014 року в Україну було завезено в кількості 2859 шт. на суму 30,8 млн. дол. США.

Імпорт автобусів відзначений в обсязі 125 шт. Загальна вартість ввезених автобусів становила 1,5 млн. дол. США.

В той же час на експорт з України було поставлено 216 автотранспортних засобів на суму 8 млн. дол. США. У січневому експорті автотранспорту домінували поставки комерційних автомобілів – 113 шт. Експорт легкових автомобілів становив 100 шт., а експортні поставки автобусів обмежилися трьома одиницями.

У підсумку, за результатами січня в зовнішньоторговельному обороті, в частині автотранспорту, був сформований дефіцит, розмір якого склав близько 168 млн. дол. США.


Back to top button