Моделі

Stellantis анонсував появу електрифікованих Dodge і Jeep

Гібридна модель Dodge з'явиться в 2022 році, а повністю електричний Jeep не варто чекати раніше 2023-го

Інтернаціональний концерн Stellantis розповів про деякі електрифіковані новинки підконтрольних брендів. Особливо варто підкреслити перспективні машини американських виробників.

В першу чергу варто розповісти про батарейному Dodge. У 2022 році на нас чекатиме гібрид від цієї марки, проте в компанії не розкривають, що це буде за модель. Не виключено, що нею виявиться масл-кар Challenger або позашляховик Durango.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

А в першій половині 2023 року на нас очікує електромобіль від Jeep. У ЗМІ досить розтиражовано думку, що їм може стати невеликий кросовер, який буде уніфікований з перспективним маленьким Alfa Romeo, відомим в Мережі як Brennero і наступником Fiat 500X. Відповідно до неофіційної інформації, його виробництво можуть налагодити на потужностях концерну в Польщі.

Крім того, глава Stellantis Карлос Таварес анонсував появу 11 нових чистих електромобілів, які з’являться протягом наступних 24 місяців. Таким чином, серед всіх підконтрольних концерну брендів число електричних моделей досягне 22 одиниць.

У найближчі роки Stellantis розраховує максимально швидко електрифікувати свої підконтрольні бренди. У числі перших називають люксові Lancia, Alfa Romeo і DS Automobiles, модельний ряд яких повинен складатися з батарейних машин вже до 2027 року.

Тим часом італійський Fiat планує повернутися в B-клас, в якому був відсутній з 2018 року після відмови від моделі Punto. Повідомляється, що дебют нової моделі відбудеться в 2023 році. Вона буде побудована на одній з нових платформ. Цілком ймовірно, що мається на увазі STLA Small.

Back to top button