Статистика продажів автомобілів б/в в Україні

За даними асоціації “Укравтопром”, на первинному ринку України у серпні було зареєстровано 7 тис. 282 автотранспортних засоби, що були в експлуатації. Це на 24% менше ніж у липні та на 63% менше показника серпня минулого року. Частка автомобілів б/в у загальному обсязі продажів за серпень становить 51%, що на 5 п.п. менше, ніж у липні. Однак цей показник все ж вище, ніж рік тому, коли перед введенням екологічного податку у серпні був відзначений сплеск реєстрацій б/в автомобілів до рівня 45% загального обсягу первинного ринку.

http://ukrprostitute.com

Традиційно в Україні найбільшою популярністю серед імпортного автомобільного секондхенду користуються комерційні автомобілі – в серпні було зареєстровано 6 тис. 887 продажів в цьому сегменті.

Легкових автомобілів, що були в експлуатації, в серпні було зареєстровано 345, автобусів – 50 одиниць.

Всього за період з січня по серпень ц.р. український первинний ринок автомобільної техніки, що була в експлуатації, втричі скоротився відносно торішнього результату за аналогічний період і становить 31 тис. 732 одиниці, що відповідає 29% від загального обсягу продажів автотранспортних засобів.