Новини

Статистика первинного ринку автомобілів б/в за червень

За даними асоціації “Укравтопром”, первинний ринок автотранспорту, що був у використанні, який формується за рахунок імпортних поставок, у червні виріс на 13% відносно результату травня. Причому, зростання зафіксовано за всіма типами автотранспортних засобів – легкових автомобілів на 10%, комерційних на 17% і автобусів на 26%.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У кількісному вираженні первинний ринок автомобілів б/в склав 2435 од., що становить 40% загального обсягу первинних реєстрацій. З них на легкові автомобілі припадає 1307 од., або 28% продажів цього виду техніки, на комерційні автомобілі – 1061 од. (78% продажів), на автобуси – 67 од., що становить 75% загальної кількості зареєстрованих автобусів.

Відносно червня минулого року структура продажів за типами значно змінилася. В результаті падіння на 83% кількості зареєстрованих комерційних автомобілів їх частка зменшилася з 93% до 43%. Зростання первинного ринку б/в легкових автомобілів в 3,4 рази зумовило збільшення їх частки з 6 до 54 відсотків. В автобусному сегменті зростання склало 26% і частка автобусів з 1% у червні 2014р. зросла до 3% за підсумками червня 2015 року.

Марки-лідери останнім часом залишаються незмінними, і у червні серед автобусів марка Mercedes-Benz зайняла 64% ринку, з комерційних автомобілів 58% продажів припало на Renault, Mercedes-Benz і Volkswagen, в легковому сегменті 70% ринку охопили Renault, Smart і Volkswagen.

Back to top button