Новини

Стартував TIR- 2013

9 жовтня 2013, в Міжнародному виставковому центрі відбулося офіційне відкриття 9-го Київського Міжнародного автосалону вантажних і комерційних автомобілів TIR’2013 і 16-ої міжнародної виставки «ТрансУкраїна-2013».

В автомобільній експозиції автосалону цього року представлено все розмаїття комерційної автотехніки – від магістральних тягачів і комерційних венів до суцільнометалевих фургонів. Максимально широко сформований розділ автомобільних причепів; в ньому представлені рефрижератори, ізотермічні і напівпричепи причепи та напівпричепи від найпопулярніших на ринку брендів. Серед них лідери європейської індустрії Schmitz (Німеччина), KRONE (Німеччина), Schwarzmuller (Австрія), КОГЕЛЬ Україна, мультибрендовий постачальник причепів – тягачів Transconstruct.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Однією з головних прем’єр виставки TIR’2013 став міський автобус «Еталон» 1-го класу БАЗ А08128, що повністю відповідає євростандартом 107 (безпека).

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Юрійович Вілкул, відкриваючи міжнародні виставки, підкреслив особливу важливість подібних заходів, що являють собою унікальний інструмент обміну напрацюваннями і корисним досвідом та підтримки механізму взаємодії бізнесу і влади. Олександр Юрійович повідомив, що в даний момент, напередодні підписання у Вільнюсі асоціації з Євросоюзом і зоною вільної торгівлі, здійснюється інтенсивна робота з адаптації законодавства України до законодавства Євросоюзу (перш за все щодо підвищення стандартів безпеки, а також соціальних та екологічних стандартів). За словами Віце-прем’єр-міністра, Україна володіє величезним потенціалом логістичних можливостей, більш ефективне використання якого здатне принести їй додаткові 5% приросту ВВП. У зв’язку з цим уряд приділяє все більшу увагу створенню системи єдиного логістичного транспортного простору, в якій з 2014р. зможуть працювати всі міжнародні перевізники.

У продовження виступу Віце-прем’єр-міністра Михайло Борисович Резнік, Президент асоціації «Укравтопром», повідомив про позитивну тенденцію поступового нарощування обсягів виробництва вітчизняними автовиробниками, яка стала можливою завдяки прийняттю державою заходів щодо захисту українських автомобілебудівних підприємств. А відновлення і розвиток ринку комерційних автомобілів, який вже в минулому році перевищив докризові показники і продовжує в цьому році демонструвати позитивний тренд, свідчить про поліпшення бізнес клімату в Україні.


Back to top button