Моделі

Стартап NIO скоро виведе свій кросовер на ринок Європи

Мова йде про моделі ES8, випробування якої вже наближаються до фіналу

Китайський преміальний виробник електромобілів NIO, згідно з інформацією cnevpost.com, оголосив про вихід на ринок Норвегії близько місяця тому. З того моменту проводилися всебічні випробування.

Уже 11 червня в компанії оголосили про отримання сертифіката схвалення типу транспортного засобу (EWVTA) на кросовер ES8, що є найважливішим пунктом для подальшої реалізації автомобілів бренду в Європі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Машина була зареєстрована за регламентом (ЄС) 2018/858, який вступив в силу з 1 вересня 2020 року. Згідно з ним, китайський електрокроссовер отримав схвалення всіх систем, компонентів та окремих технічних вузлів після відповідної перевірки фахівцями.

Цікаво, що NIO ES8 отримав можливість офіційно продаватися у всіх країнах Євросоюзу.

Нагадаємо, що про плани вийти на ринок Норвегії NIO оголосив ще 6 травня. Ставка була зроблена на електрокроссовер ES8, чиї поставки повинні початися у вересні. Тоді ж в представництві бренду розповіли, що більше бюджетні ES6 і EC6 поки не будуть поставлятися в Скандинавію. Зате флагманський седан ЕТ7 повинен з’явитися вже в 2022 році.

Перший дилерський центр в Осло буде відкритий у вересні, до кінця 2022 року їхня кількість має зрости до 4 штук.

Нагадаємо, що NIO є не єдиною китайською маркою, яка намагається вийти на ринок Норвегії. Слідом за XPeng, Seres і BYD на шматок цього пирога претендують і деякі інші, менш імениті виробники. Принадність ринку цього скандинавського держави полягає в тому, що більше половини продажів нових автомобілів тут припадає саме на «електрички». А досить забезпечене населення фактично не шкодує коштів на покупку дорогих моделей, що фактично позбавляє виробників потреби в якому-небудь утримання цін.

Back to top button