Моделі

Стартап Aiways готує спортивний електрокросовер

Новий кросовер Aiways U6 офіційно представлять в середині травня. Однак перші серійні моделі стануть доступні покупцям тільки в четвертому кварталі цього року, повідомляє Autohome.

Концепт цієї машини був представлений в Ченду ще в 2020 році. Aiways U6 відверто здивував своїм зовнішнім виглядом. По всій видимості, зараз в Китаї знову після недовгої перерви повертається мода на купеобразні кросовери. Недавній гучний дебют Roewe Whale це наочно демонструє. Однак U6 є чим відрізнитися від свого конкурента. У концепції екстер’єру новинки лежить не двоповерхова оптика, як у Roewe, а бумеранговидне виконання фар і ліхтарів. Скажімо прямо, вийшло цікавіше, ніж у Whale. При цьому купеподібний силует доповнений невеликим антикрилом, що ще більше додає спортивності.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Стартап Aiways готує спортивний електрокросовер

Базується автомобіль на власній платформі MAS. Згідно з офіційними даними, електричний кросовер буде мати запас ходу в 500 км. Інші параметри поки не оголошені. Для довідки: єдина на сьогодні серійна модель бренду – U5 – має електродвигун на 190 кінських сил (315 Нм).

У компанії відзначили, що крім U6 плануються і інші новинки – U7 і ще одна неназвана модель. Всі вони будуть кроссоверами – седани на даний момент не в пріоритеті для компанії.

Back to top button