НовиниСвіт

Стали відомі ціни на електромобілі від Rivian

Американська автомобільна компанія (стартап) Rivian, що була заснована у 2009 році, нарешті розкрила детальну інформацію та ціни на свою лінійку повністю електричних вантажівок і позашляховиків.

На цьому тижні стартап з Мічигану заявив, що ціни на його автомобілі будуть стартувати з 75 000 доларів за пікап R1T Launch Edition і 77 500 доларів за позашляховик R1S.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Обидва автомобілі мають заявлений пробіг при повній зарядці – більше 300 миль. Версія пікапа R1T з більшим запасом ходу (> 400 миль) буде доступна в січні 2022 року, повідомляє CNN.

Стали відомі ціни на електромобілі від Rivian

Ціни Rivian аналогічні повнопривідним версіями Tesla Cybertruck з обіцяним запасом ходу більше 500 миль і трохи нижче, ніж у позашляховика Tesla Model X, запас ходу якого складає 371 милю. Також вартість електромобілів Rivian набагато менше стартового прайсу GMC Hummer EV0, за який General Motors попросить не менше 113 тис. доларів.

Перші пікапи Rivian R1T будуть доставлені покупцям в США вже в червні 2021 року, а перші позашляховики R1S надійдуть у продаж в серпні.

Стали відомі ціни на електромобілі від Rivian

На сайті покупці зможуть вибирати як мінімум 10 різних кольорів для своїх автомобілів, а також різні комплекти коліс та шин.

Клієнти також зможуть вибирати між двома пакетами обладнання: Adventure або Explore. Обидва будуть мати повністю скляний дах, Wi-Fi з підтримкою 4G і ліхтарик у двері з боку водія.

Пакет Adventure буде включати в себе посилення днища кузова для захисту під час їзди по бездоріжжю і захисний кожух для вантажної платформи пікапа.

Моделі з менш дорогим пакетом Explore будуть мати матове чорне оздоблення всередині кабіни і сидіння з підігрівом. Ціни на пікапи R1T з пакетом Explore будуть починатися від $67,5 тис., а на позашляховики R1S – від $70 тис.

Всі пікапи будуть оснащені системою автономного водіння Driver + від Rivian, аналогічної тим, що пропонують General Motors і Ford. На відміну від автопілота Tesla, технологія Driver + від Rivian розрахована на тривалу безперервну роботу, при цьому водієві не потрібно торкатися до керма.

Source
CNN

Back to top button