ДайджестСвіт

Стало відомо, на яких автомобілях найчастіше скручують пробіг?

Згідно з дослідженням, проведеним у 18 країнах, лідерами є моделі BMW.

Скручування пробігу – найпоширеніша афера серед автосалонів, але саме моделі найчастіше зазнають цієї маніпуляції. Відповідь це питання дає компанія carVertical, посилаючись на дослідження.

Дослідження ринку проводилося у 18 країнах – Польщі, Румунії, Угорщині, Франції, Словенії, Словаччині, Чехії, Литві, Латвії, Естонії, Україні, Болгарії, Сербії, Німеччині, Хорватії, Росії, США та Італії. Усього фахівці компанії проаналізували понад 700 000 випадків пробігу вживаних автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Результати показують, що найчастіше маніпулюють пробігом моделей BMW: M5 (2006, 2012 та 2013) лідирує, а потім 7-Series (2009, 2010 та 2016). Загалом у ТОП-10 потрапили 5 моделей баварців, а перевірка виявила маніпуляції у 16,1% протестованих автомобілів усіх марок.

Стало відомо, на яких автомобілях найчастіше скручують пробіг?

Згідно з дослідженням, найбільш поширена прокручування пробігу зустрічається у автомобілів, випущених у період з 2006 по 2016 рік. Якщо подивитися на вид палива, то маніпулюють найчастіше дизельними моделями. Причина в тому, що на ринку вживаних автомобілів вони, як і раніше, мають великий попит, оскільки пропонують нижчу витрату палива.

Back to top button