АвторинокДайджестНовини

Стало відомо, де найбільше в Україні зареєстровано розмитнених машин з пробігом

Як вже писав Укравтопром, з січня по жовтень поточного року український автопарк поповнили 411,7 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.

Згідно з даними про реєстрації, п’ять регіонів України охопили більше третини цих машин.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільша кількість розмитнених легкових авто з пробігом отримали номери Львівської області – 36,8 тис. шт. А найпопулярнішим вживаним авто у жителів Львівщини став автомобіль VOLKSWAGEN Golf. За десять місяців з початку року 2475 старих Гольфів змінили іноземні номери на львівські.

Столичну реєстрацію отримали 34,9 тис. машин, що були в експлуатації, і це другий результат. Лідером серед імпортованого секонд-хенду в Києві став автомобіль HYUNDAI Sonata – 1848 шт.

На третьому місці Дніпропетровська область, де було зареєстровано 25,6 тис. розмитнених авто з пробігом. Більше за інших дніпропетровські номери були видані автомобілям моделі RENAULT Megane – 1572 шт.

Номери Київської області з початку року отримали трохи більше 25 тис. імпортованих іномарок з пробігом – четверте місце. У вподобаннях жителів Київщини, які зробили вибір на користь вживаної машини з-за кордону, домінувала модель VOLKSWAGEN Passat (1,5 тис. авто).

Також до п’ятірки областей за кількістю зареєстрованих машин, що змінили громадянство, увійшла Одеська область, автопарк якої з початку року поповнили 23,3 тис. таких авто. Тут, як і у Києві, частіше за інших реєструвалися автомобілі моделі HYUNDAI Sonata. Протягом десяти місяців одесити і жителі області зареєстрували 1114 розмитнених Сонат з пробігом.

Back to top button