Новини

США замислилися про підвищення мит на імпортні автомобілі

Адміністрація президента США Дональда Трампа почала розслідування, щоб з’ясувати, чи загрожує імпорт автомобілів і вантажівок національній безпеці. Результати перевірки можуть стати підставою для введення нових мит на імпорт автомобілів, повідомляє Bloomberg.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Розслідування проводитиметься відповідно до того ж закону, на підставі якого США ввели мито на імпорт сталі та алюмінію. Також розглядається можливість введення додаткового мита на імпорт машин в розмірі до 25%.

Зараз США стягують мито в розмірі 2,5% на імпортовані легкові автомобілі та мито в розмірі 25% на вантажівки з країн, які не є учасниками угод про вільну торгівлю.

За даними уряду, приблизно чверть автомобілів, що продаються в США, імпортується. Найбільше легкових автомобілів в США експортує Мексика, за нею йдуть Канада, Японія, Німеччина і Південна Корея. Як зазначає Bloomberg, спостерігачі розглядають розслідування США як спробу чинити тиск на Мексику і Канаду, щоб швидше досягти угоди про перегляд Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (НАФТА).

Back to top button