НовиниСвіт

США все більше відстають від Китаю та Європи у виробництві електромобілів

Міжнародна рада з екологічного транспорту США (ICCT) підбила підсумки трирічного дослідження швидкості модернізації світового автопрому. Аналітики з’ясували, що в процесі електрифікації китайські та європейські автовиробники стрімко набирають обертів, в той час як американські концерни діють недостатньо ефективно.

Розрив між США та Китаєм з Європою стабільно зростав протягом останніх трьох років. Згідно з дослідженням, в минулому десятилітті по всьому світу було вироблено понад 10 млн. автомобілів на електротязі. На кінець 2017 року американський автопром формував приблизно п’яту частину світового виробництва цього виду транспорту, але протягом трьох останніх років неухильно втрачав свою частку – до 18% у минулому році.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В той же час частка Європи та Китаю, навпаки, за ці роки зросла – Європа виробила 2,6 млн. та продала 3,2 млн. електромобілів, а Китай – близько 4,6 млн. електрокарів.

На думку ICCT, головна проблема американського регіону полягає в діях уряду, а точніше в їх недостатності. Європейський союз активно просуває зелені стимули в рамках Паризького угоди по клімату, а Китай сформував надійний і стабільний альянс між державним і приватним секторами. У той же час США обходяться лише субсидіями на покупку першого електромобіля для споживачів, залишаючи основну роботу в цій сфері автовиробникам.

Source
CNBC
Back to top button