США і Мексика борються за нову модель Фольксвагена

Компанія Volkswagen відкладає випуск нового компактного кросовера, оскільки досі не обраний завод, на якому буде налагоджено його виробництво. За отримання контракту йде боротьба між владою Чаттануги (США) і мексиканської Пуебли, де розташовані заводи німецького автогіганта. Влада двох штатів веде переговори з концерном, і кожна зі сторін намагається переконати німців віддати складання їй. Очікується, що остаточний вибір VW зробить в кінці червня. Про це повідомляє Reuters.

Влада штату Теннессі, в якому знаходиться Чаттануга, минулого тижня обговорили з керівництвом Volkswagen податкові пільги та розбудову інфраструктури, яка необхідна для випуску нової моделі. Які умови «Фольксвагену» запропонували мексиканці, джерела агентства не уточнили, однак за їх словами, Теннессі доведеться докласти зусиль, щоб «перебити» пропозицію Пуебли.

Volkswagen має намір випускати на одному з цих заводів новий компактний кросовер, який буде виконаний в стилістиці концепт-карів Taigun і T-Roc. Він повинен з’явитися на ринку в 2016 році.

Для довідки: Концерн Volkswagen випускає на заводі в Чаттанузі седан Passat. Підприємство почало роботу в 2011 році. На заводі в мексиканській Пуеблі німецька марка працює з 1967 року, коли був налагоджений випуск моделі Beetle. В даний час, крім «Жука», там збираються моделі Jetta і Golf.