Новини

SsangYong Rexton нового покоління дебютує в листопаді

Корейці роблять акцент на новій оптиці. Схоже, це не просто світлодіодні, а матричні фари. Восьмикутних решіток у марки раніше не було ні в серії, ні на концептах. В цілому гострих і різких граней у вигляді стало набагато більше, а відтак Rexton візуально подорослішав, якщо не змужнів.

Компанія SsangYong попередила, що четвертого листопада представити «повністю новий» (All New) позашляховик Rexton, і показала тизери. Очевидно, флагман перейде в наступне покоління – третє, четверте чи п’яте, дивлячись як рахувати. Поточний носить позначення G4 навіть у вигляді клону, значить, корейці будуть говорити про п’яту генерації. Правда, є побоювання, що реформа – не більше ніж глибокий рестайлінг.

SsangYong Rexton нового покоління дебютує в листопаді

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На обличчі і кормі не видно жодної старої деталі. Здається, кузов і справді All New. Інша справа – начинка під ним. Сьогодні Rexton вдома оснащується тільки турбодизелем 2.2 (187 к.с., 422 Н • м), мерседесовським “автоматом” 7G-Tronic, заднім і повним приводом 4Tronic.

Нинішній Rexton (4850 × 1960 × 1825 мм, між осей 2865) вийшов на ринок Південної Кореї влітку 2017 го. Рік тому він зазнав підтяжку обличчя, змінила структуру решітка. Зараз ціни знижені і лежать в діапазоні 34,4-44,16 млн вон.

SsangYong Rexton нового покоління дебютує в листопаді

Передбачається, новий Rexton збереже турбодизель 2.2 і отримає-таки бензиновий мотор з сімейства Mahindra mStallion, наприклад турбочетвірку 2.0 TGDi (190 к.с., 380 Н • м). Вибір коробок передач потенційно невеликий: або 7G-Tronic, або шестидіапазонний «автомат» Aisin, який недавно з’явився у позашляховика Mahindra Thar. Зрозуміло, мультимедійні можливості будуть розширені, а безпека – підвищена.


Back to top button