НовиниСвітТехнології

Спеціальне маркування допоможе вибрати правильний варіант підзарядки електромобіля

Абсолютно новий узгоджений набір наклейок для електричних транспортних засобів і зарядних станцій почне використовуватися по всій Європі з 20 березня цього року у відповідності до вимог Директиви ЄС про розгортання інфраструктури альтернативних видів палива (2014/94/ЄС).

Наклейки будуть наноситься не тільки на зарядні станції, але і на всі нові електромобілі, електроавтобуси, мопеди, мотоцикли, триколісні та квадроцикли. Мета полягає в тому, щоб допомогти споживачам визначити правильний варіант підзарядки для своїх повністю електричних і гібридних автотранспортних засобів шляхом уніфікації маркування в усьому ЄС.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Щоб допомогти як споживачам, так і операторам пунктів зарядки розібратися з цим нововведенням, коаліція європейських виробників транспортних засобів, операторів зарядної інфраструктури та електроенергетичної галузі опублікувала інформаційні брошури. Ці брошури в форматі питань та відповідей пояснюють призначення цих наклейок, їх дизайн і то, на яких транспортних засобах вони будуть з’являтися.

Брошури вже доступні на сайті www.fuel-identifiers.eu

Source
ACEA
Back to top button