Спец-версія Range Rover тільки для космічних туристів

Відділення Special Vehicle Operations (SVO) компанії Land Rover підготувало спеціальну версію Range Rover для астронавтів. Замовити автомобіль зможуть тільки космічні туристи, які підписали угоду з приватною космічною компанією Virgin Galactic.

Версія Range Rover Astronaut Edition побудована на базі гібрида P400e. Вона оснащена дволітровим бензиновим турбомотором сімейства Ingenium потужністю 300 кінських сил і 116-сильним електромотором. Живиться гібридна установка від блоку літій-іонних акумуляторів ємністю 13,1 кіловат-години. Сумарна віддача силової установки Range Rover P400e – 404 кінські сили і 640 Нм крутного моменту.

Автомобіль відрізняється унікальним декором екстер’єру та інтер’єру. Для фарбування автомобілів серії використовується відтінок синього, що нагадує колір нічного неба. Космічну тему продовжують емблеми і підсвічування навколодверного простору з силуетом космічного корабля Virgin Galactic.

У салоні позашляховика також можна знайти відсилання до тематики міжзоряних польотів. Так, в підстаканниках встановлені два диски, виготовлені з посадкової опори корабля Virgin Spaceship Unity. На один з них нанесена цитата Бренсона See you up there (Побачимося там, нагорі), на інший – деталі космічної подорожі. Після того, як власник автомобіля злітає в космос, другий диск замінять на дерев’яний, де буде вказана специфічна інформація про його політ.

Крім того, на карбонову панель центрального тунелю і задній підлокітник нанесений малюнок DNA of Flight. На підголівниках вигравіруваний силует космічного корабля, а алюмінієві ручки дверей прикрашені фірмовим сузір’ям спільноти майбутніх астронавтів.

За матеріалами: motor.ru