Новини

Spartan Motors інвестує 5,5 млн доларів в мічиганське виробництво

5,5 мільйона доларів вкладе автовиробник Spartan Motors, Inc., додаючи 0,8 га виробничих площ на своєму заводі в Шарлотті, штат Мічиган.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Інвестування відбувається в рамках угоди з північноамериканською філією корпорації Isuzu. За контрактом з японською компанією Spartan Motors збирається будувати пікапи серії F, додавши для цього на підприємстві не тільки нові площі та обладнання, а й 55 робочих місць. Наявність нових потужностей дозволить «Спартан Моторс» задовольняти попит споживачів японських авто, починаючи вже з 19 квітня.

З Isuzu американський виробник працює вже 5 років. За цей час партнерство зміцнилося настільки, що завод в Шарлотті, починаючи з 2016 року, повністю переходить на випуск тільки продукції бренду з Японії. В цілому ж, на підприємствах Spartan працює близько 1700 осіб в Мічигані, Пенсільванії, Індіані та Південній Дакоті. А основним напрямком діяльності компанії є створення спеціалізованих автомобілів малої і середньої вантажопідйомності, а також кузовів та інших запчастин до них.

Джерело: 365news.biz

Back to top button