Новини

Союз МАЗу і КАМАЗу знову на порядку денному

В середині серпня на міжурядовому рівні знову буде обговорюватися питання створення альянсу на базі “МАЗу” і “КАМАЗ”, повідомив у вівторок на зустрічі з журналістами в.о. комерційного директора”Мінського автомобільного заводу” Сергій Захаревич.

У той же час пан Захаревич не зміг відповісти на питання, коли слід очікувати об’єднання двох компаній.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Мотивацією об’єднання є той факт, що номенклатурний ряд білоруської та російської компаній дуже схожі, внаслідок цього підприємства несуть невиправдані витрати на НДДКР та підготовку виробництва. Створення альянсу дозволить зменшити такі витрати, знизити собівартість і підвищити конкурентоспроможність продукції заводів, на внутрішніх і зовнішніх ринках

Білоруська сторона раніше вже заявляла, що холдинг “Росбелавто” може бути створений у першому півріччі 2014 року. З консорціумом Chadbourne & Parke LLP і Sorainen був підписаний договір на проведення юридичної експертизи можливості укладення договору довірчого управління акціями “МАЗу” і “КАМАЗу”. Проект передбачає створення холдингової структури шляхом передачі їй пакетів акцій обох компаній (75% + 1 акція “МАЗ” і 49,9% – “КАМАЗ”).

 

За матеріалами Інтерфакс

Back to top button