Світ

Смертельний лід: на шосе в Техасі зіштовхнулися понад 100 машин (відео)

Близько 60 осіб було госпіталізовано, не обійшлося і без загиблих.

Випавши вночі в четвер мокрий сніг, а потім і крижаний дощ призвели до масштабної катастрофи в США. Більше сотні автомобілів (за оновленою інформацією – до 130) зіткнулися на ділянці шосе Даллас – Форт-Уерт, штат Техас о 6:30 ранку за місцевим часом. За даними видання Dallas Morning News, аварія вже забрала мінімум п’ять життів, десятки постраждалих відправлені до лікарень.

Повідомляється, що в результаті масового ДТП траса I-35 виявилася повністю перекрита. Причому рятувальники деякий час не могли дістатися до завалу з машин через … дуже слизьку дорогу. Проте, через чотири години більшу частину людей вдалося евакуювати.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Ось лише один з роликів, знятих очевидцем події. Нагадує фільм жахів – немов водії разом відключилися і з завзятістю камікадзе направили машини в скупчення вже розбитого транспорту. Особливо вражає таран капотного тягача з напівпричепом. На жаль, цей жах відбувалася в реальності, просто люди не зуміли впоратися технікою на незвично слизькому покритті.

До слова, один з учасників аварії заявив, що не бачив льоду і відчув недобре, лише коли спробував загальмувати. Але було вже пізно …

Back to top button