Моделі

Смарт показав свій новий кросовер Smart #1

Компанія Smart, яка була реорганізована і є спільним підприємством з рівними частками між Mercedes-Benz і китайською Geely, оголосила назву свого першого нового продукту. Це буде кросовер Smart #1, який минулої осені був представлений як концепт Smart #1 на автосалоні у Мюнхені.

Компанія, мабуть, вирішила використати простий підхід до назв своїх автомобілів і робитиме це, оскільки Geely нумерує моделі Polestar, але щоб змінити ситуацію, до компактних електромобілів було додано символ хештегу. А разом з оголошенням назви серійної моделі було показано і перші її зображення, хай і під сильним камуфляжем.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Незважаючи на камуфляж, тепер ми можемо отримати чітке уявлення про зовнішність нового електричного кросовера. Очевидно, що серійна версія займає деякі деталі однойменного прототипу, але є серйозні відмінності. Наприклад, грати радіатора вже вирівняні з корпусом, а не увігнуті, як це було у прототипу. Також є невеликі повітрозабірники в нижній частині передньої частини перед колесами, а задня не така гостра, як у концептуальної моделі.

Смарт показав свій новий кросовер Smart #1

Smart #1 Concept мав довжину 4,29 метра, яку серійна модель явно збереже або хоча б приблизно як видно з фотографій. Це робить його порівнянним, наприклад, з Mini Countryman, довжина якого становить 4,31 метра. Представлені зображення серійної моделі, щоправда, не дають нам ясності щодо салону, але, судячи з концепту, тут очікується мінімалістичне виконання, а також мультимедіа з 12,8-дюймовим екраном.

Подробиць про систему електроприводу нового кросовера поки що немає. Відомо, що в його основі буде платформа Geely Sustainable Experience Architecture для електромобілів, яка базується на 800-вольтовій архітектурі та може підтримувати до трьох електродвигунів в автомобілі.

Як уже згадувалося, №1 також представляє нову схему найменувань поточних та майбутніх моделей Smart. Компанія пояснює свій вибір імені цього типу тим, як часто ми використовуємо символ хештега для найгарячіших тем і контенту в соціальних мережах, і тим, що # «викликає виклик і нагадує про тенденції цифрової епохи».

Смарт показав свій новий кросовер Smart #1

Новий електричний кросовер буде офіційно представлений цього року, і Smart планує додати до свого модельного ряду більшої аналогічної моделі на пізнішому етапі. На даний момент продажі машин будуть орієнтовані в основному на Європу та Китай, про амбіції вийти на ринок Північної Америки поки що не заявлялося.

Back to top button