Моделі

Skoda розкрила характеристики нової європейської Fabia

У всіх п'яти двигунів не буде гібридною надбудови.

Компанія «Шкода» ось-ось запустить продажі нового покоління «Фабії» на ринку Європи. І напередодні події були розкриті деякі технічні характеристики.

Отже, в лінійці моторів будуть тільки негібридні ДВЗ, що працюють на бензині. Їх потужність складає від 65 до 150 к.с., при цьому чотири з п’яти агрегатів похвалилися далекобійністю в 900 км (при установці 50-літрового бака замість 40-літрового). Мотори належать до покоління Evo: вони куди екологічніше попередніх і відповідають класу Euro 6d.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Skoda розкрила характеристики нової європейської Fabia

Топовий двигун – 1,5 TSI потужністю 150 к.с. – поєднується з 7-ступінчастим роботом DSG. Також є п’яти- і шестиступінчаста механіка. Виробник запропонує і два нові варіанти підвіски: перший опускає кузов на 15 мм і має більш жорсткі амортизатори, другий покращує можливості моделі на поганих дорогах і включає в себе збільшення кліренсу і захист днища.

Skoda розкрила характеристики нової європейської Fabia

Нове покоління “Фабії” дебютувало в травні 2021 року. Побудовано його на архітектурі MQB-A0, яка дозволила додати сучасні системи. У салоні вперше встановлюється віртуальна приборка на 10,25 дюйма. Також «Шкода» передбачила три мультимедіа з екранами на 6,5, 8 і 9,2 дюйма. Ще є клімат-контроль для двох зон, підігрів вітрового скла і керма і аж дев’ять подушок безпеки (в дорогих версіях).

Skoda розкрила характеристики нової європейської Fabia

З асистентів доступні «автопілот», що вимагає наявності рук на кермі, екстрене автоматичне гальмування, розпізнавання дорожніх знаків, пішоходів і велосипедистів, а також допомога при паркуванні.

Back to top button