Технології

Skoda роздала співробітникам окуляри доповненої реальності

Компанія Skoda роздала деяким співробітникам окуляри доповненої реальності HoloLens, які проектують голограми технічних посібників і чек-листів. Автовиробник порахував, що цей пристрій спростить процеси обслуговування виробничих ліній і знизить ймовірність помилок.

Система HoloLens складається з окулярів, що відображають голограми, і пристрої камери-проектора. Лінзи забезпечують периферійний огляд, а віртуальні дисплеї в поле зору доповнюють реальне зображення. Для того, щоб вийти з режиму змішаної реальності, досить просто відкинути візор.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Окуляри з технологією доповненої реальності (AR) отримали фахівці відділу центрального технічного сервісу Skoda. Вони можуть в режимі реального часу отримати доступ до потрібних документів, зв’язатися з колегами з інших відділів, поділитися технічними файлами, а також подивитися керівництва, чек-листи та інструкції безпосередньо під час процесу обслуговування.

Поки Skoda тестує окуляри HoloLens в пілотному режимі, однак перші результати вже є: ймовірність помилок знизилася, а процес роботи помітно прискорився.

Back to top button