Моделі

Skoda обмежиться двома схожими електромобілями

Компанія не має наміру поки розширювати модельну лінійку електричних машин.

Цього літа компанія Skoda представила свій перший електромобіль на платформі Volkswagen MEB – кросовер Enyaq iV. Видання Autocar з посиланням на директора Skoda з продажу та маркетингу Алана Фаві стверджує, що компанія готує схожу модель з кузовом крос-купе.

Схожі купеобразні версії будуть і у найближчих родичів Skoda Eniyaq – кросоверів Volkswagen ID.4 і Audi Q4 e-tron. Машини будуть відрізнятися іншим оформленням задньої частини кузова і, можливо, більш спортивними настройками підвісок. Батареї та силові установки у них будуть такими ж, як і у звичайних кросоверів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

При цьому Фаві заявив, що на цьому чеська марка свою електромобілізацію пригальмує. Нещодавно стало відомо про те, що Skoda припиняє виробництво свого найменшого електрокара Citigo-e. І розробка нових електричних машин поки не ведеться.

За словами Фаві, в Skoda вважають, що зможуть дуже швидко розширити свій модельний ряд за рахунок використання шасі Volkswagen. Тому, чехи вважають за краще не поспішати і почекати зростання попиту на електромобілі, щоб швидко задовольнити його новими електричними моделями тоді, коли попит дійсно виростить.

У компанії особливо роблять ставку на продажу електромобілів в країнах Західної Європи, де у «Шкоди» позиції поки не дуже сильні. Поки найбільшими ринками для Skoda залишаються східноєвропейські країни. Enyaq покликаний збільшити продажі на захід від Чехії.

Back to top button