Моделі

Skoda обмежиться двома схожими електромобілями

Компанія не має наміру поки розширювати модельну лінійку електричних машин.

Цього літа компанія Skoda представила свій перший електромобіль на платформі Volkswagen MEB – кросовер Enyaq iV. Видання Autocar з посиланням на директора Skoda з продажу та маркетингу Алана Фаві стверджує, що компанія готує схожу модель з кузовом крос-купе.

Схожі купеобразні версії будуть і у найближчих родичів Skoda Eniyaq – кросоверів Volkswagen ID.4 і Audi Q4 e-tron. Машини будуть відрізнятися іншим оформленням задньої частини кузова і, можливо, більш спортивними настройками підвісок. Батареї та силові установки у них будуть такими ж, як і у звичайних кросоверів.

При цьому Фаві заявив, що на цьому чеська марка свою електромобілізацію пригальмує. Нещодавно стало відомо про те, що Skoda припиняє виробництво свого найменшого електрокара Citigo-e. І розробка нових електричних машин поки не ведеться.

За словами Фаві, в Skoda вважають, що зможуть дуже швидко розширити свій модельний ряд за рахунок використання шасі Volkswagen. Тому, чехи вважають за краще не поспішати і почекати зростання попиту на електромобілі, щоб швидко задовольнити його новими електричними моделями тоді, коли попит дійсно виростить.

У компанії особливо роблять ставку на продажу електромобілів в країнах Західної Європи, де у «Шкоди» позиції поки не дуже сильні. Поки найбільшими ринками для Skoda залишаються східноєвропейські країни. Enyaq покликаний збільшити продажі на захід від Чехії.

Back to top button