Світ

SK Holdings Co Ltd разом з Geely заявляє, що інвестує у фонд мобільності 300 мільйонів доларів

Південнокорейська компанія SK Holdings Co Ltd (034730.KS) заявила в четвер, що китайська компанія Zhejiang Geely Holding Group Co Ltd (GEELY.UL) інвестує по 30 мільйонів доларів в новий інвестиційний фонд мобільності, розмір якого, за їхніми планами, досягне 300 мільйонів доларів.

Фонд інвестуватиме в перспективні компанії у таких сферах, як автономне керування автомобілем, електрифікація та зв’язок, і має на меті залучити світових інвесторів, включаючи європейські банки та пенсійні фонди в Азії, йдеться в повідомленні холдингової компанії третього за величиною конгломерату Південної Кореї SK Group. .

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

SK також заявив, що домовився з Geely, про сприяння різноманітній співпраці у бізнесах мобільності наступного покоління, що включають водневе паливо, матеріали, пов’язані з акумуляторами, чіпи та технологію автономного водіння.

Компанія Geely, що базується в Ханчжоу, яка володіє Volvo Cars та 9,7% акцій Daimler AG, не відразу відповіла на запит.

Серед філій SK є другий за величиною у світі виробник мікросхем пам’яті SK Hynix Inc та виробник акумуляторів для електромобілів SK Innovation Co Ltd.

План слідує за шквалом зв’язків Geely на початку цього року, оскільки автовиробник перетворюється на провідного виробника електромобілів та постачальника технічних послуг, намагаючись взяти на себе лідера електромобілів Tesla Inc.

Back to top button